Contact

U vindt hier een overzicht van belangrijke telefoonnummers en adressen voor jeugdhulp in Zuid-Holland Zuid.

Naam
Ordenen op

U kunt met uw vragen over jeugdhulp terecht bij het jeugdteam, sociaal team in uw gemeente. Hieronder vindt u een overzicht van de verschillende teams en hun contactgegevens.

Jeugdteam Alblasserdam

088 123 70 07
alblasserdam@jeugdteamszhz.nl
CJG Alblasserdam, De Zeelt 2, 2954 BH Alblasserdam

Jeugdteam Binnenmaas en Strijen

s-Gravendeel, Heinenoord, Maasdam, Mijnsheerenland, Puttershoek, Westmaas, Mookhoek & Strijensas

088 123 99 25
Binnenmaas-Strijen@jeugdteamszhz.nl
Gemeentehuis Maasdam, Sportlaan 22, 3299 XG Maasdam

Jeugdteam Dordrecht Sterrenburg

Sterrenburg en verspreide bebouwing

078 221 00 05
sterrenburg@swtdordrecht.nl
Dalmeijerplein 80, 3318 DA Dordrecht

Jeugdteam Giessenlanden (Onderdeel van Sociaal Team)

Arkel, Giessenburg, Hoogblokland, Hoornaar, Noordeloos & Schelluinen, Giessen-Oudekerk

0183 583917
giessenlanden@jeugdteamszhz.nl
Groeneweg 33, Hoornaar

Jeugdteam Gorinchem (Onderdeel van Sociaal Team)

Dalem

088 892 88 93
Gorinchem@jeugdteamszhz.nl
Stadhuis Gorinchem, Stadhuisplein 1, 4205 AZ Gorinchem

Jeugdteam Hardinxveld-Giessendam (Onderdeel van Sociaal Team)

0184 674410
hardinxveldgiessendam@jeugdteamszhz.nl
Raadhuisplein 1, 3371 AS Hardinxveld-Giessendam

Jeugdteam Hendrik-Ido-Ambacht

078 682 24 16
088 892 88 84 (voor verwijzers)
h.i.ambacht@jeugdteamszhz.nl
Cascade, Hoge Kade 50, 3341 BE Hendrik-Ido-Ambacht

Jeugdteam Korendijk en Cromstrijen

Zuid-Beijerland, Klaaswaal, Numansdorp, Goudswaard, Nieuw-Beijerland & Piershil

088 123 99 25
korendijk.cromstrijen@jeugdteamszhz.nl
Gemeentehuis Cromstrijen, Buttervliet 1, 3281 LK Numansdorp

Jeugdteam Molenwaard (Onderdeel van Sociaal Team)

Bleskensgraaf, Brandwijk, Goudriaan, Molenaarsgraaf, Ottoland, Oud-Alblas, Wijngaarden, Groot-Ammers, Langerak, Nieuwpoort, Streefkerk, Waal, Nieuw-Lekkerland & Kinderdijk

088 892 88 91
molenwaard@jeugdteamszhz.nl

Kerkstraat 39, 2971 AK Bleskensgraaf

Jeugdteam Oud-Beijerland

088 123 99 25
oudbeijerland@jeugdteamszhz.nl
Thielmonde 24, 3261 VG Oud-Beijerland

Jeugdteam Papendrecht

078 615 47 41
papendrecht@jeugdteamszhz.nl
CJG Papendrecht, Veerweg 127, 3351 HC Papendrecht

Jeugdteam Sliedrecht

0184 42 05 39
info@sociaalteamsliedrecht.nl
CJG Sliedrecht, Nicolaas Beetsstraat 2-6, Sliedrecht

Jeugdteam Stadspolders - Dubbeldam

Dubbeldam, Stadspolders

078 221 02 01
stadspolders-dubbeldam@swtdordrecht.nl
Het Palet, Dudokplein 223, 3315 KH Dordrecht

Jeugdteam Zederik en Leerdam (Onderdeel van Sociaal Team)

Kedichem, Oosterwijk, Schoonrewoerd, Ameide, Hei – Boeicop, Leerbroek, Lexmond, Meerkerk, Nieuwland & Tienhoven

088 892 88 94
zederik.leerdam@jeugdteamszhz.nl
Gemeentehuis Zederik, Prinses Marijkeweg 1, 4231 BP Meerkerk
Gemeentehuis Leerdam, Dr. Reilinghplein 1, 4141 DA Leerdam

Jeugdteam Zwijndrecht

078 770 81 81
cjg@zwijndrecht.nl
Gemeentehuis Zwijndrecht, Raadhuisplein 3, 3331 BT Zwijndrecht

Sociaal Wijkteam Centrum

Binnenstad, Het Reeland, Noordflank & Staart

078 221 02 00
centrum@swtdordrecht.nl
Bankastraat 10, 3312 GD Dordrecht

Sociaal Wijkteam Crabbehof

Crabbehof/Zuidhoven, Industriegebied West

078 617 00 16
crabbehof@swtdordrecht.nl
Van Oldebarneveltplein 84-86, 3317 ES Dordrecht

Sociaal Wijkteam Krispijn

Nieuw Krispijn, Oud Krispijn, Industriegebied West (3317)
078 221 00 07
krispijn@swtdordrecht.nl
Nassauweg 2, 3314 JR Dordrecht

Sociaal Wijkteam Wielwijk

Nieuw Wielwijk, Industriegebied West

078 221 00 03
wielwijk@swtdordrecht.nl
Admiraalsplein 413, 3317 BK Dordrecht

Stichting Jeugdteams ZHZ

Contactformulier






Nieuws

Inschrijving 6e ronde contractperiode 2018-2020 geopend

De Serviceorganisatie Jeugd Zuid-Holland Zuid (SO Jeugd) heeft in 2017 de inkoop van jeugdhulp en de inkoop van jeugdbescherming en jeugdreclassering voor de 17 gemeenten in de regio Zuid-Holland Zuid vormgegeven door middel van het "Open huis model'. Mocht u nog geen contract hebben met de SO Jeugd maar daarvoor wel graag in aanmerking komen dan kunt u vanaf heden weer inschrijven op de verschillende tenders via Negometrix. Voor aanvullende informatie, zie de eerdere nieuwsberichten op https://www.jeugdzhz.nl/informatie-voor-zorgaanbieders.html. De inschrijving voor deze 6e ronde sluit op 1 maart 2019. Lees meer

Wijzigingen per 1 april 2019

Er is vandaag een mail naar alle gecontracteerde zorgaanbieders gestuurd over de wijzigingen die worden aangebracht in de overeenkomsten inkoop 2018-2020. De wijzigingen gaan in per 1 april 2019. Ga op de website naar https://www.jeugdzhz.nl/informatie-voor-zorgaanbieders.html voor meer informatie. Lees meer

Gemeenten